چگونه با همکاری در فروش، در سود «کاروانو» شریک شویم

اگر صاحب وبسایت، صفحه اینستاگرام و یا کانال تلگرام پرمخاطبی هستید، مشارکت با «کاروانو » می تواند جریان درآمدی خوبی برای شما ایجاد کند. روش کار خیلی ساده است. کاربران خود را به کاروانو هدایت کنید و از هر خرید موفق آنها کمیسیون دریافت کنید.

خیلی از شرکت های بزرگ دنیا از سیستم همکاری در فروش استفاده میکنند و کسب درآمد افراد از این طریق بسیار مرسوم است. همکاری در فروش با نام هایی چون بازاریابی پورسانتی، بازاریابی وابسته یا بازاریابی معرف نیز شناخته می شود. بازاریابان در این سیستم، کاربران را به سایت فروشنده هدایت میکنند و از هر خریدی که به صورت کامل انجام می شود، کمیسیون دریافت میکنند.

سیستم همکاری در فروش کاروانو در 4 مرحله شما را به درآمد میرساند:

 1. عضویت در سیستم همکاری
  پس از ثبت نام در سیستم همکاری در فروش کاروانو، کد اختصاصی به شما تعلق میگیرد. این کد از طریق ایمیل یا پیامک برای شما ارسال خواهد شد و می توانید با استفاده از این کد، جزئیات فعالیت خود را در سایت کاروانو رصد کنید.
 2. اشتراک لینک کاروانو توسط شما
  در این مرحله شما در وبسایت، بلاگ، اپلیکیشن، کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام خود به معرفی کاروانو می پردازید و کابران را به سمت خرید هدایت می کنید. نحوه معرفی بسته به خلاقیت شما می تواند متفاوت باشد. می شود در هر کدام از پست ها و محتوای منتشره خود، یکی از خدمات وبسایت کاروانو را معرفی نمائید. مطمئن باشید که پس از استفاده کاربران از خدمات حرفه ای وبسایت کاروانو، اعتمادشان به مجموعه شما نیز افزایش خواهد یافت. وبسایت کاروانو در سه زمینه «رزرو بلیط هواپیما، سیستمی و چارتری»، «رزرو هتل» و «رزرو تور» سرویس دهی میکند. جهت آشنایی با جزئیات هر کدام از این خدمات می توانید به صفحه اصلی وبسایت مراجعه نمائید. برای مثال، میتوانید چند روز مانده به ایام تعطیلات، در مورد تورهای گردشگری، سفر به شهرها و نقاط گردشگری مختلف و امکانات هتل های معروف ایران و دنیا، محتوایی جذاب و کاربر پسند تولید کنید و به همراه لینک سایت کاروانو منتشر نمائید. با این خلاقیت، شانس کلیک شدن لینک و خرید از وبسایت کاروانو و در نتیجه احتمال کسب درآمد شما بسیار افزایش خواهد یافت.
 3. فروش محصول از طریق لینک اختصاصی شما
  پس از اینکه افراد از طریق لینک شما به سایت کاروانو هدایت شدند، در صورتیکه تا 30 روز پس از این بازدید خریدی انجام دهند، 30 درصد از سود حاصله از خرید برای شما منظور خواهد شد. در مقایسه با بسیاری از سیستم های همکاری در فروش، 30 روز زمان بسیار جذابی است.
 4. واریز مبالغ کمیسیون به حساب شما
  در این مرحله مبالغ کمیسیون شما، به شماره کارتی که در هنگام ثبت نام اعلام کرده اید واریز می شود. شیوه محاسبه این پورسانت ها در ادامه تصریح شده است.

خدمات رزور بلیط هواپیما

پروازهای چارتری: 30 درصد از سود حاصل از فروش بلیط

پروزهای سیستمی: 1 درصد از مبلغ فروش بلیط

خدمات رزرو هتل: 30 درصد از سود هر واچر

خدمات رزرو تور: 30 درصد از سود حاصله از هر فروش

ورود