درباره ما

کاروانو

ما در کاروانو یک هدف بزرگ را دنبال می کنیم،

فراهم کردن آسان ترین روش های رزرو خدمات گردشگری همراه با نوآوری با بهترین کیفیت و پشتیبانی.

توانسته ایم در مدتی کوتاه مسیری طولانی را پشت سر بگذاریم و اکنون خرسندیم که تا حد زیادی به هدف خود نائل شده ایم. مهم نیست کجا هستید و به کجا سفر می کنید، کافیست به وبسایت کاروانو سری بزنید تا بتوانید در کمتر از چند دقیقه بهترین و ارزان ترین گزینه های بلیط هواپیما، بلیط اتوبوس و رزرو تور و هتل را پیدا کنید و مناسب ترین آن ها را تهیه نمائید.

وبسایت کاروانو که دارای «نماد اعتماد الکترونیک کسب و کارهای اینترنتی» از «مرکز توسعه تجارت الکترونیکی» است، یکی از معتبرترین مراکز ارائه خدمات گردشگری در ایران محسوب می شود.

سفر کردن یکی از ارزشمندترین و مهمترین فعالیت های بشر از ابتدای تاریخ بوده است و مهمترین پیشرفت های بشر را می توان مرهون آن دانست. امروزه هم همینگونه است؛ رمز نوآوری و پیشرفت چه در زندگی فردی و چه در کسب و کار، با سفر کردن گره خورده است. به همین دلیل صنعت گردشگری یکی از اصلی ترین صنایع دنیاست و سلامت جامعه و افراد با رونق این صنعت ارتباطی مستقیم دارد.

اما تهیه خدمات گردشگری بخصوص رزرو تور، بخش زیادی از ذهن و انرژی افراد را معمولاً درگیر خود می کند و ممکن است هدف اصلی سفر و لذت های آن را به حاشیه ببرد. ما در کاروانو گرد هم آمده ایم تا این دغدغه را تا حد ممکن کاهش دهیم. در کاروانو تیمی خبره و متخصص در حوزه فناوری اطلاعات و گردشگری پیوسته در تلاش اند تا شما فقط به سفر و هیجان های آن فکر کنید و نگران خرید بلیط یا رزرو تور و هتل نباشید.

مسئولیت پذیری فلسفه وجودی ماست؛ ما در کاروانو همیشه آنلاین و در دسترس هستیم تا در هر زمان که شما اراده کنید، صبورانه پاسخگوی نیاز شما باشیم.

ارتباط یکپارچه با برترین سیستم های رزرواسیون خدمات گردشگری، کاروانو را قادر ساخته است تا رزرو بلیط هواپیما، اتوبوس، هتل و تورهای مختلف را به صورت آنلاین و در کوتاه ترین زمان برای شما فراهم کند. ارتباط مستقیم با ایرلاین های داخلی و خارجی و هتل های معتبر در مسیرهای توریستی از مزیت های وبسایت کاروانو به شمار می رود.

بلیط چارتر، تورهای خارجی، هتل های گارانتی در قالب پکیج های مختلف آماده انتخاب شما هستند تا هیجان یک سفر راحت و بی دغدغه را تجربه کنید.

رزور تورهای داخلی از جمله تور مشهد، تور کیش، تور قشم، تور اصفهان، تور شیراز همه و همه در سایت کاوانو در دسترس شماست. شما می توانید پکیج تور را انتخاب کنید و یا اینکه به طور همزمان بلیط هواپیما و هتل دلخواه خود را ررزو کنید.

اصول حرفه ای و اخلاقی در کاروانو

در کاروانو یک فلسفه ساده، ستاره راهنمای همه کارکنان و مدیران است،

« هیچ اولویتی بالاتر از رضایت مشتری نیست »
بر این اساس، ساختار اجرایی شرکت، آموزش ها و جذب کارکنان همگی در راستای تحقق رضایت مشتری شکل گرفته است. موفقیت و پیشرفت هر یک از کارکنان با میزان پاسخگویی، مسئولیت پذیری و در نهایت رضایتمندی مشتریان گره خورده است.

خدمات تور گردشگری الزاماتی ملی و بین المللی دارد که رعایت آنها جزو اساس و اصول حرفه ای در کاروانو است. مشتری محوری، امانت داری و رازداری در خصوص اطلاعات و هویت مشتریان، ارتقاء دانش و مهارت کارکنان در جهت افزایش پاسخگویی و شنوا بودن نظرات و شکایت های مشتریان رمز پیشرفت و اعتلای ما بوده است و در تلاش هستیم تا این مسیر را با گام هایی استوار و پیوسته ادامه دهیم.

کاروانو با زیرساختی قوی و استاندارهایی در کلاس جهانی دائماً در تلاش است تا بر پایه فناوری های ارتباطی نوین، کامل ترین خدمات گردشگری را به شما مشتران عزیز ارائه کند. نظرات شما در این مسیر راهنما و الهام بخش ماست.